AGENT VANZARI

S.C.MEGACON INTERNATIONAL S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei angajatoare, in magazine si alte locatii.
- asigura constant un numar de ontracte pentru produse si servicii ale companiei angajatoare.
- negiciaza cu contractantii termenii contractelor si tarifele in limitele si dupa politica data de companie
- coordoneaza activitatea de promovare pe piate a brandului companiei
- raspunde de buna derulare a activitatii promoter-ilor
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu staful companiei angajatoare.

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta ¿ minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
Alte pachete de de bonusuri care vor fi negociate ulterior semnarii contractului

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE DE PUBLICITATE