Agent Vanzari

CLTV Channel

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta compania in relatiile cu distribuitorii
- Prospecteaza piata, identifica noi clienti si distribuitori, gestioneaza si largeste portofoliul de clienti
- Prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei.
- Isi planifica activitatea, efectueaza vizite regulate la distribuitori
- Participa activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative proprii, cat si ale echipei din care face parte
- Intocmeste raportari specifice activitatii de vanzari

CERINTE

- Stabil profesional
- Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client, talent pentru domeniul vanzarilor
- Orientat catre atingerea de rezultate, cu spirit de echipa
- Persoana perseverenta, insistenta, ambitioasa, dinamica

PENTRU CA APLICATIA DUMNEAVOASTRA SA FIE COMPLETA VA RUGAM SA NE TRIMITETI CV-UL DUMNEAVOASTRA SI PE SITE-UL NOSTRU www.cltvinternational.com/ la sectiunea JOBS dand click pe banner-ul din partea dreapta a site-ului.

BENEFICII OFERITE

-Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviurile telefonice preliminare.

-Decontare transport
-Bonuri de masa
-Bonusuri de sarbatori

Compania CLTV Channel activeaza din anul 2008 in 3 orase din Romania:Bucuresti,Sibiu,Caracal.