Reprezentant zonal

BETAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectare piata
- identificare potentiali clienti si promovarea produselor companiei
- dezvoltarea afacerii prin cresterea numarului de parteneri si clienti
- contactarea potentialilor parteneri si clienti
- gestionarea relatiilor cu clientii si parteneri
- transmiterea datelor obtinute in urma vizitelor la clienti existenti sau potentiali clienti consilierului zonal
- prospectare pe teren in zona alocata pentru gasirea de noi proiecte si parteneri

CERINTE

* personalitate dinamica, constructiva, ambitioasa, responsabila
* capacitate de organizare, planificare, analiza si sinteza a datelor
* seriozitate, responsabilitate, implicare, convingator si tenace in atingerea obiectivelor
* excelente abilitati de comunicare
* diplomat in relatia cu clientul
* calm, spirit de observatie, corectitudine, initiativa
* abilitate in negociere si relationare cu clientii
* persoana disciplinata, ordonata in munca, pragmatica, orientata catre rezultate
* dornic sa invete lucruri noi
* permis de conducere categoria B
* disponibilitate de a lucra cu masina personala

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- tableta, telefon

USI365 este lider pe piata din Romania in comercializarea unei game complete de usi.