AGENT REFORMA IMOBILIARA

Top Training System SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Despre noi:
Firma nationala, in colaborare cu cele mai importante societati de asigurari de pe piata,in prezent inregistreaza peste 9000 de agenti inscrisi in toate judetele tarii,plasandu-se astfel pe locul 2. TOP Training System SRL este autorizata de catre RODSA si CSA(comisia de supraveghere a asigurarilor) si ofera numeroase avantaje atat clientilor nostri cat si colaboratorilor nostri.

CERINTE

Beneficiile unei colaborari cu noi:

_ firma asigura fiecarui agent "Licenta CSA" (comisia de supraveghere a asigurarilor)
_ agentul va lucra cu contract de colaborare incheiat intre el si respectiv fiecare societate de asigurare cu care vom colabora.
_ vom colabora cu cele mai importante societati de asigurare de pe piata.
_ agentul are posibilitatea de a forma o echipa prin intermediul platformei online, echipa cu ajutorul careia va castiga un comision in plus fata de cel castigat din munca personala.
_ nu se percep taxe de incriere sau vreo implicare financiara din partea agentului.
_ agentul beneficieaza de pregatire specializata si suportul necesar astfel incat sa aiba realizari de exceptie.
_ agentul nu va avea un program impus sau un targhet de atins.
_ varsta minima in vederea incheierii contractului de colaborare si licentierea CSA este 18 ani!

Firma nationala autorizata de catre CSA (comisia de supraveghere a asigurarilor) - Broker de asigurari.