Agent Reforma Imobiliara

Top Training System

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma natioanala autorizata de catre RODSA si CSA ( comisia de supraveghere a asigurarilor), Top Training System SRL inregistreaza peste 9000 de agenti colaboratori in toate judetele tarii ocupand locul 2 intre firmele broker.
Avantajele colaborarii cu noi:
_ colaboram cu cele mai importante societati de asigurari de pe piata.
_Agentii nostri vor fi licentiati de catre CSA.
_se lucreaza cu contract de colaborare intre agent si fiecare societate de asigurari.
_ agentul beneficieaza de pregatire si suportul necesar pentru rezultate de excpetie.
_agentul are posibilitatea sa isi formeze o echipa cu ajutorul careia va castiga un comision in plus in reforma imobiliara.
_agentul beneficieaza de o platforma online unde poate accesa informatii sigure in domeniul asigurarilor si legislatia.
_inscrierea este gratuita. Nu se percepe nici o implicatie financiara din partea agentului.
_agentul nu va avea un targhet de atins sau un program de lucru impus.

CERINTE

Varsta minima in vederea incheierii contractului de colaborare cu firma este 18 ani.

Firma natioana autorizata CSA ( comisia de supraveghere a asigurarilor. Top Training System inregistreaza peste 9000 de agenti colaboratori in reforma imobiliara din 2010.