AGENT marketing pilon II (doar pt studenti)

DALLI CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

OPORTUNITATE nerepetabila de a realiza venituri FOARTE MARI.

*Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate trebuie sa:
-completeze si sa colecteze adeziuni de la colegii-studenti, conf Legii 411-pilon II pensii obligatorii (fara ca studentii sa plateasca ceva)
-completeze si sa colecteze adeziuni de la persoanele care NU AU SERVICI ACUM (si sant foarte multe,tot fara sa plateasca nimic);
- P¿strarea rela¿iei cu Agen¿ia pentru a avea toate informa¿iile ¿i documentele necesare desf¿¿ur¿rii activit¿¿ii;
Detalii: http://www.pensiaprivata.eu/intrebari.pdf

CERINTE

- Studenti (in special cei de la zi)care isi intalnesc f des colegii si pot semna adeziuni;
- Abilitã¿i de comunicare si interactiune cu persoanele din jur;
-Persoane hotarate sa castige mari sume de bani intr-un timp scurt

BENEFICII OFERITE

- Comision pentru fiecare adeziune+bonusuri = 1 milion lei;
- Training GRATUIT;

Recrutare si selectie personal pentru domeniile asigurari si financiar - bancar.
CV - urile selectate de noi ajung la companiile de asigurari si banci.