AGENT MARKETING

ALMIRADE Recrutare

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Colectarea de adeziuni de la persoanele de pana la 45 de ani in vederea administrarii de catre o companie autorizata a 2% din actuala contributie CAS de 9,5%,conf Legii 411 -PENSII OBLIGATORII;
- Păstrarea relaţiei cu Agenţia pentru a avea toate informaţiile şi documentele necesare desfăşurării activităţii;

CERINTE

-Experienta in asigurari constituie un mare avantaj in colaborarea noastra;
-Persoane care coordoneaza colective de salariati sau lucreaza in colectivitati:contabili/economisti,patroni/directori,ingineri/maistri,medici/asistente med,profesori;
- Cel putin studii medii;
- Tinuta profesionala-business;
- Abilit¿ţi de comunicare si interactiune cu oamenii ;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor, abilitati de analiza si planificare;
- Spirit de echipa si personalitate dinamica.

BENEFICII OFERITE

Comision pentru fiecare adeziune- min 15 euro
- Training GRATUIT;
- Autorizare de catre Comisia de Supraveghere a Sistemului de Pensii Private;

Recrutare si selectie personal pentru segmentul financiar-bancar-asigurari.