Agent Independent de Vanzari ( ISR) pentru toate judetele Romaniei

SC VIROTI COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-persoane juridice ( firme)
-educatie- minim liceul
-cazier judiciar fara antecedente
-permis auto
-autoturim propriu
-dinamism,seriozitate, loialitate
-perseverenta, excelente abilitati de comunicare si prezentare a produselor;
-experienta vanzari in domeniul industrial sau consilier pe probleme de protectia muncii

BENEFICII OFERITE

-garantia unui parteneriat cu o companie de prestigiu
-consultanta pentru stabilirea obiectivelor si sprijin pentru atingerea rezultatelor
-un castig substantial pe baza de comision
-sansa de a pune bazele unei afaceri prospere
-instruiri intensive pe parcurs
-bonusuri pentru rezultate deosebite

Compania VIROTI COMIMPEX, producatoare , importatoare si distribuitoare pe piata romaneasca de Echipamente Individuale de Protectie a importante companii din Marea Britanie, Germania, Franta, Spania, Olanda, Cehia va ofera o gama completa de EIP, cauta Agenti Independenti de Vanzare ( ISR) pentru toate judetele Romaniei.