Agent asigurari program flexibil

ASTRA ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa incheie polite de asigurare;
Avem cel mai usor soft de utilizare in vederea emiterii politelor;
in 3 minute poti emite orice fel de polita
nu ai program, nu ai "target"

CERINTE

Fara experienta.

BENEFICII OFERITE

Beneficii, posibilitatea de realizare a unei cariere profesionale de viitor, posibilitati de promovare.

Astra Asigurari este lider de piata in Asigurari si un nume cunoscut in randul romanilor. Cu peste 240 unităţi teritoriale în toata ţara, oferind peste 60 de tipuri de asigurări generale, de viaţă şi de sănătate, ASTRA Asigurari are o acoperire teritorială completă asumandu-si Responsabilitatea pentru siguranta viitorului clientilor nostri si preluand riscurile acestora. Pentru noi, responsabilitatea este parte din strategia de afaceri – este angajamentul continuu asumat de companie de a contribui la imbunatatirea vietii clientilor.