AGENT ASIGURARI LOCUINTE

partener TOP Training System

Job expirat

RESPONSABILITATI

Toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie(prin legea 260/2008).
Reforma presupune incheierea a milioane de asigurari obligatorii intr-o perioada scurta de timp, astfel ca agentii pot castiga comisioane enorme. Alatura-te echipei noastre ca sa castigi si tu!
Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

CERINTE

- stabilitate
- flexibilitate
-dinamism
-consecventa
-integritate
-inovatie
-diplomatie

BENEFICII OFERITE

* vom lucra cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
* birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de agenti
* un sistem de cariera motivant
* pregatire, traininguri, materiale ajutatoare

TOP Training System, initiatoarea proiectului Reforma asigurarilor, este o societate care are ca si domeniu de activitate principal livrarea de seminarii si traininguri in domeniul dezvoltarii personale si profesionale. Din temele seminariilor amintim: educatie financiara, vanzare-negociere, comunicare, persuasiune, abilitati de prezentator, leadership, network marketing.
Specialistii nostrii, cu experienta in vanzari, educatie si consultanta financiara au participat si in reforma pensiilor private din Romania. Rezultatele de exceptie ne-au motivat sa implementam in activitatile sustinute de organizatia noastra si un nou concept care l-am denumit generic "Reforma asigurarilor".