activitate part-time de acasa

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautati un job care sa va ofere flexibilitate si libertate?

Doriti sa aveti mai mult timp liber?

Afacerile pe internet i-au tot mai multa amploare. Unele domenii avand o foarte buna
perspectiva. De ce sa nu profitam de acest lucru?

Lipsa de experienta nu este un impediment in deschiderea unei afaceri pe internet,
fiindca noi va oferim un curs GRATUIT in care veti afla care sunt pasi pe care
trebuie sa ii efectuati. Pe langa acest lucru, veti avea parte de sprijin pentru
realizarea pasilor si nu numai.

Noi va ajutam, doar de dumneavoastra depinde daca doriti sa aveti SUCCES!

CERINTE

- conexiune la internet
- persoana perseverenta, rabdatoare, pozitiva, optimista, ambitioasa
- limba engleza - nivel mediu (constituie avantaj)
- dorinta de a se realiza financiar

BENEFICII OFERITE

Este o activitate part-time care cu perseverenta poate deveni full-time,
ca sursa principala de venit.

Posibilitatea dezvoltarii unei afaceri atat la nivel national, cat si international,
avand astfel posibilitati nelimitate.