Account Executive

R.E.A.D.C

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Stabileste prioritati
- Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie

Jobul nu este desfasurat exclusiv la sediul companiei, se poate lucra si de acasa. Aparatura technica necesara va fi pusä la dispozitie, timpul de muncä si actiunile sunt flexibile dar necesitä implicare personala si o buna relatie socialä cu ceilalti cooechipieri.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana:
- dinamica
- cu capacitate administrativa
- organizatorica ( vor fi deplasari, intalniri, evenimente si prezentari)
- comunicativa ( atat la nivel verbal, cat si in scris)
- motivata sa imbunatateasca progresiv activitatile desfasurate
- dispusa la deplasari/munca de teren cu libertate de actiune.

BENEFICII OFERITE

Retributia Salariala este sub contract PFA. Venitul creste in functie de realizari.

Asociatia Registrul Electronic al Animalelor Domestice si de Companie