*** Reprezentant vanzari tehnic (ASM) - companie multinationala ***

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectare, dezvoltare si mentinere portofoliu de clienti;
- Asistenta tehnica si consiliere privind produsele companiei;
- Rapoarte saptamanale catre conducerea firmei.

CERINTE

Clientul nostru este o companie multinationala austriaca, unul din cei mai importanti fabricanti europeni de discuri abrazive si de debitat pentru utilizari industriale.

- Abilitati tehnice (avantaj: cunostinte de FREZARE, STRUNJIRE, SCULE ASCHIETOARE);
- Limba engleza sau germana la nivel mediu;
- Cunostinte Word, Excel si cautare pe Internet;
- Abilitati de vanzare si comunicare;
- Disponibilitate de deplasare in alte judete pe o arie limitata.

BENEFICII OFERITE

- Libertate in alegerea rutelor zilnice;
- !!! Zona de acoperire de va stabili in functie de orasul de domiciliu !!!
- Salariu competitiv si negociabil in functie de abilitati;
- Masina, telefon, laptop, training-uri in strainatate;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.