Unit Manager

Intergrand

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creearea si coordonarea echipei ( recrutarea si selectia de noi consultanti de vanzari)
- integrarea noilor consultanti in echipa de vanzari
- stabilirea obiectivelor de vanzari(zilnic, saptamanal, lunar) si a actiunilor necesare pentru atingerea acestora.
- monitorizarea activitatilor si a indicatorilor cheie de performanta ale consultantilor de vanzari
- mentinerea si cresterea motivatiei echipei prin practicarea unui stil de management adecvat orientat atat catre oameni cat si catre sarcini

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Experienta in vanzari si in lucrul cu oamenii
- Capacitate mare de auto-organizare
- Experienta relevanta in vanzarea de asigurari minim 1 an;
- Bune abilitati de comunicare, organizare, spirit de initiativa;
- Bune aptitudini de prezentare, negociere, vanzare;
- Capacitate de decizie si munca sub presiune;
- Capacitate de analiza si orientare spre rezultate;
- Spirit intreprinzator dornic de castiguri mari
- Atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

- sustinem performanta angajatilor nostri
- posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale
- cursuri de pregatire si dezvoltare
- programe motivationale
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu si punerea in valoare a abilitatilor de intreprinzator

- venit lunar format din:
- suma fixa
- comisioane

DESCRIEREA FIRMEI

Broker asigurare reasigurare