SPECIALIST RESURSE UMANE - Roman

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- perfectarea si operarea documentatiilor personalului companiei;
- administrarea dosarelor personale ale angajatilor companiei;
- urmarirea evidentei timpului de munca salariati;
- perfectarea fiselor medicale, colaborarea cu Serviciul Securitatii si Sanatatii in Munca al companiei in vederea instruirii primare si periodice noi angajati si salariati;
- operarea programului informatic de management HR si pontaj electronic;
- contribuirea la desfasurarea procesului de selectie si recrutare personal;
- comunicare constanta la nivelul companiei;

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie cu capital strain din ROMAN, din domeniul productiei:

Cerinte:
- studii superioare relevante in domeniu;
- experienta in domeniu constitue avantaj;
- experienta in recrutare pe pozitii entry level pana la middle management;
- intelegerea pietei de muncs si a trendurilor de dezvoltare;
- cunostinte foarte bune de operare PC
- cunostinte limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru dinamic;

Puteti transmite CV-uri in limba romana pe e-mail la adresa andreea.tutu@adecco.ro (Ref: SBRU) sau pe fax la nr. 0232-206110 (Ref: SBRU).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0372705791.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.