SEF SCHIMB

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) Intocmeste rapoartele lunare de munca si aprecieri asupra personalului din subordine;
b) Intocmeste si preda pana la data de 01 ale lunii urmatoare pontajele personalului din subordine la biroul salarizare;
c) Intocmeste si consemneaza zilnic prezenta personalului din subordine in foaia colectiva de prezenta si raspunde de corectitudinea acesteia;
d) Supravegheaza executarea operatiilor tehnice pe intreg timpul desfasurarii lucrarilor;
e) Ia masuri de utilizare eficienta a timpului de lucru maxim disponibil ca productivitatea fiecaruia sa fie maxima;
f) Face programarea concediului de odihna pe anul in curs in functie de necesitatile formatiei si unitatii dar corelate cu interesele personalului;
g) Propune retribuirea personalului din subordine in functie de realizarea sarcinilor de serviciu;
h) Propune sanctiuni, premieri sau acordarea de stimulente personalului din subordine ;
i) Instruieste organizat personalul din subordine cu documentele sistemului calitatii;
j) Participa la implementarea si imbunatatirea continua a sistemului de management integrat;
k) Asigura predarea schimbului la incetarea programului de lucru in vederea continuarii activitatii de catre Inlocuitorul sau;

CERINTE

a) Studii : superioare ;
b) Experienta in domeniu : minim 1 an experienta pe un post similar;
c) Alte cerinte : cunostine operare calculator;

BENEFICII OFERITE

a) Pachet salarial atractiv,
b) Oportunitatea de a se dezvolta profesional intr-o companie internationala