Responsabil Marketing

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- propune noi strategii de marketing pentru produsele companiei si verifica implementarea acestora;
- mentine o stransa colaborare cu toate departamentele companiei in vederea implementarii strategiilor de marketing;
- planifica activitatile de marketing pentru a obtine un maxim al rezultatelor cantitative si calitative;
- intocmeste rapoarte de evaluare ale actiunilor intreprinse si a impactului avut, cu referire asupra costurilor angajate si a profitului generat prin aceste costuri;
- analizeaza piata si monitorizeaza concurenta;

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie cu capital strain din ROMAN, din domeniul productiei:

Cerinte:
- studii superioare(Marketing);
- experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- capacitate de utilizare a informatiilor de natura tehnica (cunoasterea pietei de echipamente sanitare constituie un avantaj);
- limba engleza scris si vorbit (fluent);
- persoana dinamica, creativa, cu simt de raspundere;
- capacitate de analiza si sinteza;
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu oamenii;
- cunostinte pachet MS Office;
- permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut

Puteti transmite CV-uri in limba romana pe e-mail la adresa oana.prajan@adecco.ro (Ref: CM) sau pe fax la nr 0232-206.110 (Ref: CM).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0372705791.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.