MANAGER DE SALON

SC TUROAG SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si organizeaza activitatea salonului;
- Planifica si centralizeaza utilizarea resurselor: materiale, financiare si umane;
- Negociaza preturile cu furnizorii si stabileste preturile pentru activitatea din salon;
- Controleaza mentinerea echilibrului intre cerintele societatii si cerintele clientilor;
- Intervine activ in relatia cu clientii pentru satisfacerea deplina a cerintelor acestora;
- Chestioneaza in permanenta clienti cu privire la serviciile furnizate, centralizeaza chestionarele si propune masuri de imbunatatire directorului general;
- Impreuna cu managementul companiei stabileste strategia si ofertele salonului, propune noi servicii;
- Urmareste adaptarea atitudinii lucratorilor la particularitatile fiecarui client
- Face propuneri de imbunatatire a serviciilor oferite de societate si diversificarea lor in functie de ceintele clientilor.

CERINTE

- studii superioare de marketing, management sau turism - comert - servicii;
- abilitati de organiare, planificare, comunicare cu clientii, abilitati de negociere, persuasiune, coordonare, creativitate;
- persoana dinamica, cu initiativa;
- dornic de munca, atingere obiective si dezvoltare personala si profesionala;
- abilitati de lucru in echipa;
- experienta in domeniul servicii-clienti de cel putin 1 an poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision din vanzari

SC. TUROAG S.A. este constituita ca societatea pe actiuni cu capital majoritar privat.
Activitatea societatii este structurata pe activitati de cazare, alimentatie, precum si activitati auxiliare de spalatorie, curatatorie, frizerie si coafura, agentie de turism; Serviciile si produsele societatii sunt destinate consumatorilor locali si in tranzit.

Seriozitatea in relatiile cu clientii si promptitudinea in realizarea produselor si serviciilor sunt elemente care consolideaza imaginea favorabila a firmei S.C. TUROAG S.A. pe piata locala si nationala.