LUCRATOR COMERCIAL - ROMAN

ROMSTAL IMEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizarea, distribuirea, aranjarea marfii in depozit
-Asigurarea procesului de livrare a marfii si de vanzare a produselor expuse la raft in Showroom
-Consilierea clientilor in alegerea produselor adecvate
-Respecta circuitul documentelor in aprovizionarea cu marfa si vanzarea directa
-Delimiteaza zonele de asezare a marfurilor in rafturi, eticheteaza locatiile si pastreaza ordinea in depozit
-Raspunde de intretinerea produselor din magazin, curatarea zilnica a acestora, inlocuirea celor degradate, amplasarea produselor noi si promovarea acestora
-Intretine cosurile din magazin, se asigura de existenta etichetelor pe cosuri si alimentarea cu produse a cosurilor
-Intocmeste bonuri de pregatire marfa

CERINTE

Ne dezvoltam in Romania si in intreaga Europa, gandim strategii si standarde de calitate!
In acest moment ne dorim sa ne extindem echipa de profesionisti deschizand un magazin nou in Calarasi.
Daca vrei sa te alaturi echipei Romstal, noi ne dorim ca tu sa ai urmatoarele calitati:

-Absolvent studii medii
-Experienta in manipularea marfii constituie un avantaj
-Cunostinte in domeniul instalatiilor reprezinta un avantaj
- Permis de conducere categ. C, E - avantaj
- Atestat de stivuitorist - avantaj
-Capacitate de efort sustinut si rezistenta la stres
-Persoana responsabila, dinamica
-Abilitati de comunicare
-Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, plata orelor suplimentare, traininguri specializate etc

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de 500 milioane de euro si o vechime de 14 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1600 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.
Printre valorile promovate de noi se numara:performanta, calitate si recunoastere, respect pentru oameni si mediu, initiativa si viziune, comunicare si cooperare. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi noi!