INSPECTOR OPERATII - ROMAN (Neamt)

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Coordoneaza si planifica activitatea personalului din subordine;
- Efectueaza impreuna cu Departamentul Resurse Umane selectia continua a personalului, asigurandu-se ca exista in permanenta o rezerva de personal potential angajabil pentru satisfacerea nevoilor clientilor noi;
- Verifica daca modul in care personalul operativ asigura serviciul la sediul clientilor este in concordanta cu cerintele acestuia precum si cu normele operative interne in vigoare;
- Verifica prezenta la sediul clientului a personalului operativ desemnat ;
- Verifica prin sondaj daca modul in care personalul operativ se prezinta (aspect, pozitionare, activitate) este in conformitate cu cerintele clientului si cu cerintele interne in vigoare;
- Verifica reclamatiile clientului si intervine in activitatea operativa in mod exceptional, pentru rezolvarea situatiilor de urgenta;
- Mentine relatia cu autoritatile din judetele pe care le coordoneaza;

CERINTE

- Experienta intr-un post similar in domeniul securitatii reprezinta un avantaj;
- Foarte bune abilitati de coordonare si organizare;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Bune cunostinte de utilizarea PC (Microsoft Office: Outlook, Excel, Word);
- Permis de conducere cat. B;
- Disponibilitate pentru deplasari.

Candidatii interesati sa trimita Cv-ul la e-mail: resurse.umane@rosegur.ro, cu titlul mesajului "Roman". Doar aceste aplicatii vor fi luate in considerare.

BENEFICII OFERITE

In ROSEGUR vei gasi o echipa dinamica, un mediu de lucru divers, deschis si reale posibilitati de dezvoltare profesionala.

Te asteptam alaturi de noi!

Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate