DIRECTOR RESURSE UMANE – localitatea ROMAN

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie cu capital roman din ROMAN, din domeniul turismului si hotelier

Responsabilitati:
- Intocmeste, actualizeaza, arhiveaza si gestioneaza dosarele de personal (contracte, acte aditionale, decizii etc)
- Centralizeaza pontajele, calculeaza salariile si intocmeste statele de plata
- Concepe, propune si implementeaza strategii, politici si proceduri de personal (evaluare, motivare, fisele postului, promovari, traininguri etc)
- Evalueaza periodic performanta personalului
- Reprezinta compania in relatiile cu institutiile publice si prestatorii de servicii din domeniul resurselor umane
- Identifica necesarul de personal si colaboreaza la desfasurarea procesului de recrutare si selectie de personal

CERINTE

- experienta pe un post similar de minim 3 ani
- cunostinte foarte bune de legislatia muncii
- cunostinte avansate operare PC
- abilitati de relationare cu oamenii, de motivare a personalului, spirit de ehipa
- deschis spre nou, creativ si cu abilitati de negociere, diplomat, calm, bun psiholog
- domiciliu stabil in Roman (posibil avantaj)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut
Puteti transmite CV-uri in limba romana pe e-mail la adresa oana.prajan@adecco.ro (Ref: DRU) sau pe fax la nr 0232-206110 (Ref: DRU).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0372-705.791.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.