consultant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Cunoasteti si intelegeti dorintele si nevoile clientilor dvs. si pe aceasta baza elaborati concepte privind asigurarea viitorului, de asigurari si investitii financiare
- Incheierea contractelor de asigurare, pensii private, fonduri educatie copii etc
- Persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate!
- Sistem de avansare in cariera

CERINTE

- nivel de pregatire: liceu/ facultate
- nivel de pregatire: fara
- intreprinzator
- dornic de promovare
- comunicativ
- dinamic

BENEFICII OFERITE

Formare solida in cadrul unei concept de formare unic la nivel national
- O remuneratie atractiva si corespunzatoare prestatiei
- Sanse bune de promovare, in cadrul unui model de cariera
- pregatire gratuita in STRAINATATE pentru MANAGERI
- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii