Broker De Asigurari

Destine Broker De Asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza si vinde produse de asigurare atat persoanelor fizice cat si celor juridice;
Colaboreaza cu toate firmele de asigurari,oferindu-i clientului posibilitatea de a alege cea mai buna oferta;

CERINTE

Cauti un loc de munca?
Te consideri o persoana dinamica,responsabila si comunicativa?Ai abilitati de negociere si putere de convingere?Doresti sa iti dezvolti o cariera in Asigurari?
Atunci vino in echipa Destine!!

Experienta in domeniu constituie un mare avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie nationala;
Sistem de comisioane si bonusuri atractive,atat pentru activitate proprie cat si pentru activitatea echipei;
Posibilitatea de avansare

Destine Broker De Asigurare este o societate dinamică în continuă ascensiune ţinând cont de faptul ca,la finele anului 2011 ocupa locul 6 în topul firmelor de profil.Rolul firmei este să se asigure că fiecare client/partener beneficiază de cea mai bună poliţă si de cea mai bună soluţie adaptată nevoilor sale.