BRANCH MANAGER

WOODCOTE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea activitatii filialei;
-incadrarea in bugetul de venituri si cheltuieli;
-promovarea produselor si imaginii firmei.

CERINTE

-experienta in lucru cu bugete de venituri si cheltuieli;
-experienta intr-un post de conducere minim 2-3 ani si in vanzari minim 3-4 ani;
-studii superioare economice/tehnice;
-operare PC: Word, Excel;
-abilitati de comunicare, relationare si negociere, capacitate organizatorica si rapiditate in luarea deciziilor;
-aptitudini de coordonare si motivare a echipei;
-carnet de conducere categoria B;
-disponibilitate pentru program prelungit si deplasari.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv si alte beneficii-masina, telefon mobil.
-posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional prin participarea la training-uri de specialitate.

Woodcote Romania membra a grupului de firme WOODCOTE, avand ca obiect principal de activitate importul si distributia sistemelor de materiale pentru constructii.