Barman

SC MIG-DO PRODCOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii;
- politete si profesionalism in servirea clientilor;
- pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;
- dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat;
- admninistrarea corecta a stocului de bauturi;
- inregistrarea vanzarilor;
- intocmirea listei de vanzare de peste zi;
- intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conf. cu legislatia in vigoare.

CERINTE

a) studii medii;
domeniul de activitate: restaurant, bar, club;
b) vechimea in specialitate: min. 2 ani, cu recomandari de la cel putin un loc de munca anterior;
c) alte cerinte specifice:
- limbi straine (nivel) Engleza (mediu), Franceza (mediu);
- abilitati de comunicare foarte bune, flexibilitate, amabilitate, dorinta de a fi pe placul clientului.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Echipa tanara
Atmosfera de lucru placuta
Program de lucru flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurantul nostru va ofera:
Cele mai frumoase momente din viata le puteti petrece alaturi de noi.
Gazduim intr-un cadru de vis nunti,botezuri,aniversari,revelioane,etc .
Catering pentru evenimente si platouri pentru diferite ocazii.