AJUTOR STILIST

SC TUROAG SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ajuta stilistii in realizarea sarcinilor de cosmetica si coafura;
- Intervine activ in relatia cu clientii pentru satisfacerea deplina a cerintelor acestora;

CERINTE

Persoane energice, responsabile, oneste, disponibile, dornice de munca, cu spirit de echipa si initiativa, mereu preocupate de calitate.
Diplomele de calificare si/ sau experienta pot fi un avantaj, insa nu constituie o ceinta obligatorie

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Conditii excelente de munca
Formare profesionala pe parcursul activitatii

SC. TUROAG S.A. este constituita ca societatea pe actiuni cu capital majoritar privat.
Activitatea societatii este structurata pe activitati de cazare, alimentatie, precum si activitati auxiliare de spalatorie, curatatorie, frizerie si coafura, agentie de turism; Serviciile si produsele societatii sunt destinate consumatorilor locali si in tranzit.

Seriozitatea in relatiile cu clientii si promptitudinea in realizarea produselor si serviciilor sunt elemente care consolideaza imaginea favorabila a firmei S.C. TUROAG S.A. pe piata locala si nationala.