Agent vanzari in tamplarie

SC EUROLIVMAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza, oferteaza de la sediul firmei si din teren, la sediul clientului
- Identifica si contacteaza potentiali clienti noi in vederea maririi portofoliului
- Prospecteaza piata comerciala din mediul rural si urban

CERINTE

- Seriozitate
- Experienta minim un an in domeniul tamplariei de aluminiu si PVC
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- Ambitie, putere de munca, bun simt
- Permis de conducere categoria B
- Portofoliul de clienti reprezinta un avantaj important

BENEFICII OFERITE

Profesionalism si loc de munca sigur
- Carte de munca
- Pachet salarial atractiv ce consta in salariu fix 1000 ron+comision substantial din vanzari
- Masina de serviciu
- Suport tehnic oferit de persoane profesioniste

Firma noastra proiecteaza, executa si monteaza o gama diversa de elemente de tamplarie, atat de PVC cat si de aluminiu.