Team Manager

HVB Banca pentru Locuinte S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- are abilitati de vanzare formate, cunoaste principiile vanzarii
- capabil sa lucreze in echipa, sa indeplineasca obiectivele fixate in timp util

CERINTE

- Persoane energice, ambitioase, comunicative, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire
- Studii superioare
- Abilitãti de lucru în echipã
- Perseverentã în atingerea obiectivelor propuse
- Orientarea catre intampinarea asteptarilor clientilor
- Experienta in vanzari de produse financiare reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

¿ans¿ unic¿
V¿ oferim oportunitatea de a demara o carier¿ în condi¿ii foarte avantajoase:
Produs financiar modern
Pia¿¿ neacoperit¿ - sub 0,3% din popula¿ie beneficiaz¿ de acest produs
Necesar mare de îmbun¿t¿¿ire a condi¿iilor de locuit
Posibilitatea de a deveni independent financiar în cadrul Serviciului Consiliere Financiar¿ al HVB Banca pentru Locuin¿e S.A.

Suportul nostru
HVB Banca pentru Locuin¿e S.A. v¿ sus¿ine efortul ¿i munca prin:
¿ansa de a intermedia un produs în condi¿ii de comision deosebit de avantajoase
Training calificat gratuit
Campanii de marketing ¿i popularizare a b¿ncii ¿i a produsului
Asisten¿¿ permanent¿ în cariera dumneavoastr¿

HVB Banca pentru Locuin¿e S.A. este o institu¿ie de credit specializat¿ în activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ. Banca func¿ioneaz¿ în baza legii societ¿¿ilor comerciale ¿i a legisla¿iei bancare specifice - precum Ordonan¿a de urgen¿¿ nr. 99/2006 privind institu¿iile de credit ¿i adecvarea capitalului, partea a II-a, titlul II: \\\"B¿nci de economisire ¿i creditare în domeniul locativ\\\".