Sef Santier

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu proiecte in domeniul protectiei mediului, decontaminarii solului
- organizare santier
- supravegherea si controlul bunei desfasurari a lucrarilor

SE VOR LUA IN CONSIDERARE NUMAI CANDIDATURILE DE PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER, STEAGUL ROMANIEI !

CERINTE

- studii de specialitate finalizate (facultate tehnica, de constructii);
- experienta profesionala de minim 4 ani;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte de operare PC;
- cunostinte de executare lucrari hidro-edilitare;
- permis categoria B (minim 2 ani);
- disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu;
- persoana dinamica, perseverenta, rezistenta la stres

STRABAG este un concern de constructii activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 66.000 angajati in intreaga Europa