Secretara Resita

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizare completa si rezolvare a corespondentei interne si externe cu clientii, furnizorii si angajatii concernului;
- asistenta a directiei de proiecte in pregatirea de evenimente;
- intocmirea de prezentari;
- organizarea de sedinte, evenimente si calatorii in interes de serviciu;
- primire si servire invitati;
- organizarea corespondentei, preluare apeluri;
- traducere si interpretariat

SE VOR LUA IN CONSIDERARE NUMAI CANDIDATURILE DE PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER, STEAGUL ROMANIEI !

CERINTE

- studii medii/superioare finalizate;
- experienta in domeniu de minim 2 ani;
- foarte bune cunostinte de operare PC;
- cunostinte foarte bune de limba engleza;
- cunostinte de limba germana prezinta avantaj;
- bune abilitati de comunicare;
- persoana organizata, riguroasa, dinamica

STRABAG este un concern de constructii activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 66.000 angajati in intreaga Europa