Responsabil planificare - urmarire productie

ELCOMEX IEA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• coordoneaza si raspunde de activitatile de administrare si derulare contracte, planificare si decontare lucrari.
• asigura interfata cu beneficiarii pentru orice probleme privind procesul de decontare si informeaza periodic Directorul de proiect despre stadiul acesteia.
• analizeaza documentatia – oferta, proiect, contract si elaboreaza propunerea de grafic de nivel 3, in conformitate cu prevederile contractuale
• solicita sefului de santier, pe baza planificarii proiectului, o prognoza lunara de productie
• primeste de la santiere rapoartele de productie confirmate, pentru luna de raportare incheiata
• actualizeaza periodic graficul initial pe baza raportarilor primite
• atentioneaza seful ierarhic despre orice actiune/informatie de natura sa conduca la nerespectarea graficului
• analizeaza, elaboreaza si actualizeaza graficul de resurse necesare derularii contractului

CERINTE

Studii medii sau superioare, cu specializare si experienta in planificare si urmarire productie

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
decontare transport vizitare familie
alte drepturi conform CCM aplicabil

Companie cu capital integral privat cu activitate in domeniul productiei si serviciilor avand ca obiect principal de activitate lucrari de instalatii electrice , cod CAEN 4321 .