Personal de service, specialitatea electromecanica

Abraxas

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal de service, intretinere si punere in functiune utilaje

CERINTE

- nivel de pregatire: minim mediu
- notiuni de automatica
- utilizator PC
- permis de conducere auto
- disponibilitate pentru program flexibil si deplasari

BENEFICII OFERITE

- Specializare la locul de munca
- cistig in functie de realizari
- posibilitatea desfasurarii muncii intr-un firma puternica la nivel zonal

S.C.ABRAXAS S.R.L. a luat fiinta in ianuarie 1992 avand ca principala activitate proiectarea in domeniul arhitecturi, constructiilor si instalatiilor aferente. Compania nostra este certificata ISO9001 si ISO14001.
In afara de departamentul de proiectare al firmei noastre in cadrul firmei sa dezvoltat si un departament comercial. Dezvoltat initial pe produse Lindab, din anul 2007 compania noastra este partenera Tehnix, companie dezvoltata pe sisteme de protectia mediul.