OPERATOR GHISEU UNIVERSAL

BRD - Groupe Société Générale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniu de activitate
Comercial, Front-Office

Principalele responsabilitati:
Vei fi responsabil de efectuarea operatiunilor cu nume si de vanzarea produselor si serviciilor bancare curente.

CERINTE

-minima experienta in relatia directa cu clientii/vanzari, cunostinte economice sau practica bancara
-cunostinte de operare PC
-experienta de lucru cu numerar constituie un avantaj
-capacitatea de invatare, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana cu abilitati de comunicare, dinamica, entuziasta, te atrage promovarea de servicii bancare, te asteptam in echipa noastra!

Inscriere: www.brd.ro

BRD - Groupe Société Générale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Société Générale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.