Manager de productie - fabrica de separare a aerului

Messer Romania Gaz

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea activitatilor de productie, distributie, intretinere;
- Conducerea personalului din subordine;
- Asigurarea furnizarii de gaze conform cerintelor de calitate si cantitate.

CERINTE

- Educatie: absolvent de invatamant tehnic superior
- Experienta practica in productie: minimum 5 ani
- Competente cheie: experienta practica in instalatii de separare a aerului incl. utilajele si instalatiile aferente, cunostinte bune despre procese si sistemele de automatizare si control

Alte cerinte:
- permis de conducere cat. B,
- operare PC,
- cunostinte de limba engleza (cunostinte de limba germana constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii solide, organizate la standarde internationale.

Va rugam sa trimiteti CV-ul insotit de scrisoare de intentie si poza la adresa: Messer Romania Gaz SRL, Calea Calarasilor nr 177, Bl. 45, Et. 3, Ap. 7-9,
RO-030616, Bucuresti, Sect. 3, Tel: +40 (0) 21 327 3624; Fax: +40 (0) 21 327 3626
www.messer.ro sau la adresa de e-mail: hr@messer.ro

Societate ce activeaza in domeniul importului/producerii si distributiei de gaze industriale.