MANAGER CALITATE SAU INGINER CALITATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este concern spaniol, important producator si distribuitor de panouri fotovoltaice utilizate in producerea energiei regenerabile.
Locatia postului: OTELU ROSU, JUD. CARAS-SEVERIN

Responsabilitatile postului:
• Coordonarea si conducerea activitatilor legate de managementul calitatii, sanatate si securitate in munca si a politicilor de mediu pentru toate domeniile: produse, productie si proceduri.
• Supervizarea respectarii politicii de calitate si a politicii de sanatate si siguranta in munca.
• Coordonarea activitatii de auditare interna, atat la nivel de proces cat si la nivel de produs;
• Defineste, implementeaza si urmareste actiunile corective pentru nonconformitatile interne si reducerea defectelor de productie;
Disponibilitate de deplasare;

CERINTE

Cerinte candidat:
• Studii superioare tehnice (inginerie);
• Cunostinte solide privind standardele ISO 9001; standardul ISO 14001;
• Cunostinte bune de limba engleza;
• Cunostinte de operare Windows Office, MS Project;
• Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara;
• Foarte bune abilitati de coordonare si planificare a activitatii, orientare spre rezultate;

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala:
• excelenta remuneratie financiara;
• multiple posibilitati de dezvoltare profesionala;
• mediu de lucru multinational ce pune accent pe valori profesionale precum competenta si profesionalism;
• oferta concreta privind pachetul de beneficii se va discuta in cadrul interviului fata in fata;