Lucrator comercial (Cod LC)

KAUFLAND ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- Informarea clientilor referitor la sortimentul din raion;
- Depozitarea, manipularea produselor conform legislatiei si specificului fiecarui raion;
- Servire la vitrina sau stand la raioanele in care se impune acest lucru;
- Realizarea corecta a inventarelor si obtinerea rezultatelor planificate;
- Curatenie la locul de munca.

CERINTE

- Studii medii;
- Experinta constitue un avantaj;
- Disponibilitate pentru program de lucru flexibil.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.

Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.

La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.