Inginer / Tehnician - Quantity Surveyor

Strabag - Enviromental Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele atributii ale postului:
- Intocmirea impreuna cu sefii de santier a masuratorilor pentru proiect
- Intocmirea impreuna cu serviciul interior al biroului a schitelor de masuratori si intocmirea devizelor de lucrari
- urmarirea si verificarea certificatelor de plata

CERINTE

- Studii de specialitate finalizate medii sau superioare (facultate/scoala tehnica, de constructii)
- Experienta profesionala min.3 ani
- Cunostinte PC: obligatoriu cunostinte Excel foarte bune!
- Limba engleza: nivel mediu
- Permis de conducere: cat. B (min.2 ani)
- Disponibilitate de a calatori
- Atentie la detalii, rigurozitate, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, beneficii (bonuri de masa, dupa caz locuinta de serviciu)
- Conditii de lucru deosebite.

Locul angajarii: Bucuresti
Locul desfasurarii activitatii: Resita

STRABAG este un concern de constructii austriac, activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara peste 73.000 angajati in intreaga Europa