INGINER PROCES

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este concern spaniol, important producator si distribuitor de panouri fotovoltaice utilizate in producerea energiei regenerabile.

Descrierea postului:
• planifica, directioneaza si coordoneaza procesele de productie prin oferirea unui suport tehnic pentru: dezvoltarea, implementarea si mentinerea echipamentelor si a metodelor de productie;
• asigura respectarea cerintelor tehnice ale clientilor;
• analizeaza si planifica utilizarea fortei de lucru, cererile legate de spatiu si fluxul de lucru, creaza planul pentru dispunerea echipamentelor si a fortei de lucru in vederea cresterii eficientei;
• elaboreaza instructiuni de lucru pentru fiecare post, proces sau masina;

CERINTE

Cerinte candidat:
• Studii superioare in domeniul ingineriei/tehnic;
• Cunostinte solide de operare in Windows Office si MS Project;
• Cunostinte solide de operare in Autocad;
• Capacitate de a prioritiza sarcinile si de a rezolva sarcini multiple;
• Persoana structurata, foarte bine organizata;
• Excelente abilitati de team leader, determinism;
• Orientare spre eficienta si rezultat;
• Experienta in domeniul ingineriei de proces intr-o companie productiva;
• Cunostinte bune de limba engleza;
Disponibilitate de deplasare;

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala:
• excelenta remuneratie financiara;
• multiple posibilitati de dezvoltare profesionala;
• mediu de lucru multinational ce pune accent pe valori profesionale precum competenta si profesionalism;
• oferta concreta privind pachetul de beneficii se va discuta in cadrul interviului fata in fata;