Creator Vestimentar/ Croitoreasa

Space VD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pasionata de creatie vestimentara si vrei sa mergi mai departe in cariera, noi iti oferim oportunitatea sa-ti realizezi visele. Vrem alaturi de noi o colega pentru a dezvolta atat colectii de haine, cat si textile necesare in advertising. Eforturile tale vor fi rasplatite pe masura! Vrem sa faci parte din echipa!

CERINTE

Noua colega va trebui sa:
- aiba experienta minim 1 an in creatie vestimentara, croitorie, masina de cusut etc.
- sa fie serioasa si muncitoare
- sa faca echipa cu ceilalti colegi pentru dezvoltarea firmei si multumirea clientilor
- sa fie receptiv la noile idei
- sa fie comunicativ
- sa-si doreasca sa se dezvolte alaturi de noi
- sa-si doreasca sa invete si mai mult creatie vestimentara, sau dupa caz, sa se perfectioneze
- sa fie interesat ca imaginea firmei in care lucreaza sa fie recunoscuta pe piata

Suntem o agentiede advertising in plina ascensiune. Dorim sa ne intregim echipa cu oameni de valoare, care vor sa descopere universul productiei publicitare.