Controlor Vanzari - judtele Gorj, Mehedinti, Caras-Severin

BRAU UNION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura evaluarea permanenta a echipei de vanzari in conformitate cu indicatorii de performanta stabiliti;
- verifica executia in piata si modul in care sunt respectate standardele companiei.

CERINTE

- studii superioare (de preferat);
- experienta in vanzari: 2 ani (preferabil intr-un post de conducere);
- mare disponibilitate pentru deplasari in aria de lucru mentionata;
- buna cunoastere a limbii engleze;
- bune cunostinte operare PC;
- permis de conducere categoria B;
- foarte buna capacitate de analiza si sinteza;
- integritate si obiectivitate;
- capacitate de a lucra independent;
- capacitate de organizare si planificare;
- capacitate de a lucra in conditii de stres si de a respecta dead-line-urile;
- foarte bune abilitati de comunicare.

Daca intruniti aceste conditii, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs., insotit de o scrisoare de intentie.

BENEFICII OFERITE

Daca sunteti in cautarea unei organizatii care sa va ofere posibilitatea dezvoltarii unei cariere si a evolutiei personale, alaturati-va echipei noastre pentru postul de Controlor Vanzari.

Brau Union Romania, membra a grupului Heineken este producatorul si distribuitorul marcilor: Heineken, Gosser, Schlossgold, Silva, ciuc, Golden Brau, Bucegi.