CONSULTANT FINANCIAR- ZONA CARAS-SEVERIN

SC TBI CREDIT IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
Asistarea clientilor in alegerea ofertei optime de finantare;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

CERINTE

Studii medii/superioare sau in curs de finalizare;
Experienta in vanzari de minim un an; constituie un avantaj experienta in sistemele de creditare concurente sau in asigurari;
Orientare catre client, flexibilitate, abilitati de comunicare si negociere foarte bune;
Bune abilitati de organizare si coordonare.

BENEFICII OFERITE

Parte fixa + Comisioane atractiva proportionala cu realizarile;

Posibilitatea infiintarii propriei echipe de vanzari si obtinerea de comisioane din vanzarile acesteia;
Posibilitatea angajarii pe durata nedeterminata;

TBI Credit este compania care iti pune la dispozitie servicii financiare dinamice si flexibile: credite si carduri de credit destinate sectorului retail!

Suntem prezenti in Romania din martie 2002, cand am inceput ca divizie de credite in cadrul companiei TBI Leasing. Ne-am dezvoltat si in acest moment suntem o companie puternica situata intre primele cinci institutii financiare nonbancare de pe piata.

Pentru a fi mereu alaturi de tine, am dezvoltat o retea de 70 de filiale in toate orasele mari din tara si peste 150 de puncte de lucru in magazinele partenere.

Angajat pe termen lung in Romania, TBIF Financial Services Group urmareste dezvoltarea graduala in spatiul economic local si integrarea pe orizontala si verticala prin parteneriate cu corporatii multinationale.