Consultant Financiar-Bancar

Raiffeisen Banca pentru Locuinte S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de consultanta financiar-bancara in vederea acordarii de solutii optime legate de investitii privind modenizarea, renovarea, construirea ori achizitionarea unei locuinte precum si elaborarea unor programe de economisire extrem de avantajoase;
- Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

- Persoane active, amitioase si perseverente, tenace:
- Abilitati de comunicare interpersonala si prezentare;
- Disponibilitate pentru lucrul in echipa;
- 10-15 ore pe saptamana de implicare directa in aceasta activitate.

BENEFICII OFERITE

- Comisioane directe (25%-69%) si indirecte (7%-44%), bonusuri de calitate (5%-15%);
- Traininguri pentru specializare gratuite si obligatorii;
- Subventionare lunara de 100 euro la un leasing auto;
- Laptop si modem Zapp;
- Asigurare de accidente si sanatate;
- Posibilitatea construirii unei cariere in domeniu.

Suntem prima institutie bancara din Romania specializata pe domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ, divizie a celei mai mari case de economii din Europa, Bausparkasse Schwaebish Hall Germania.