Consilier Financiar Profesionist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie din cadrul grupului Vienna Insurance Group se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism fiind capabila sa-si sprijine clientii in rezolvarea prioritatilor majore cu care se confrunta: protectia familiei; mentinerea garantata a stilului de viata, indiferent de situatiile prin care trec; continuarea si securitatea intereselor in afaceri.

Responsabilitati:
*Consilierea financiara a potentialilor clienti si a clientilor existenti;
*Atingerea targetelor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;
*Activitati organizatorice&administrative.

CERINTE

* Flexibilitate, capacitatea de a asimila cunostinte;
* Dorinta de a evolua in fiecare zi;
* Experienta in vanzari constituie un avantaj;
* Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
* Atitudine proactiva si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

* Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA, oferite gratuit;
* Venituri garantate, comisioane si bonusuri;
* Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai puternic grup financiar din Romania;
* Posibilitate de a promova in cariera.

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.