CONSILIER FINANCIAR BANCAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie din cadrul grupului Vienna Insurance Group se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism fiind capabila sa-si sprijine clientii in rezolvarea prioritatilor majore cu care se confrunta: protectia familiei; mentinerea garantata a stilului de viata, indiferent de situatiile prin care trec; continuarea si securitatea intereselor in afaceri.

CERINTE

- Abilitati de comunicare, persuasiune, implicare, dinamic, sociabil;
- Atitudine proactiva si orientare catre client;
- Experienta relevanta intr-o pozitie de management in asigurari/ vanzari directe constituie un
avantaj;
- MS Office, nivel uzual.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai puternic grup financiar din Romania;
- Venit fix garantat din comisioane si bonusuri;
- Lucru intr-o echipa tanara si motivata;
- Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA.

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.