COLABORATOR VÂNZĂRI TEREN - REŞIŢA

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea strategiei de vânzări a firmei
- Realizarea targetului de vânzări
- Învaţă produsele şi serviciile oferite de firmă
- Administrarea clienţilor existenţi şi extinderea portofoliului de clienţi

CERINTE

• Experienţă actuală în vânzări directe,
• Deţinerea unui portofoliu de clienţi,
• Cunoştinţe despre componente şi echipamente IT, consumabile, birotică şi papetărie
• Persoană activă, motivată de munca de teren
• Persoana care stabileşte cu uşurinţă relaţii cu ceilalţi
• Abilităţi de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Comision din vânzări la atingerea targetului
- Telefon mobil
- Laptop şi maşină de serviciu (la atingerea targetului)

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre