REPREZENTANT VANZARI

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoastrea deplina a serviciilor si produselor;
- prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor;
- promovarea permanenta a serviciilor si produselor;
- mentinerea relatiei cu clientii;
- gestionarea produselor;
- intocmirea actelor contabile;
- respetarea procedurilor companiei;
- implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse;
- obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate;
- promovarea imaginii companiei.

CERINTE

- experienta in vanzari;
- studii superioare (constituie avantaj);
- operare PC - nivel mediu;
- contabilitate primara;
- capacitate de acumulare a informatiilor;
- deschidere la nou si flexibilitate la schimbari;
- capacitate de a lucra in echipa;
- dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta.

BENEFICII OFERITE

- venituri corelate cu realizarile;
- oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala;
- un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

Lider pe piata de retail telefonie mobila