Reprezentant Comercial

TERMOVISION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini:

• prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei
• intocmirea ofertelor si incheierea contractelor respectand politica de vanzare
• responsabil de atingerea obiectivelor de vanzare
• responsabil de circulatia documentelor (contracte, facturi, chitante);
• intocmirea si transmiterea periodica a rapoartelor de vanzari
• urmărirea procedurilor de lucru şi raportarea oricarei exceptii si/sau necesitati de imbunatatire sau modificare a fluxului operaţional
• contabilitatea primara a documentelor punctului de lucru

CERINTE

Studii:
• medii economice sau tehnice
• limba Engleza – nivel mediu

Competente:
• Abilitati de comunicare si negociere
• Orientare spre client
• Orientare spre rezultat
• Initiativa
• Atentie la detalii
• Cunostinte bune operare PC (MS Office, Internet)
• Experienta de minim 6 luni într-un post similar – constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

Cu o experienta de peste 4 ani in domeniul tamplariei PVC TermoVision este alaturi de clientii si colaboratorii sai oferind o gama variata de produse si servicii la standarde ridicate. Am acumulat experienţă şi profesionalism pentru a fi cei mai puternici. De aceea ne construim succesul prin Calitate, Responsabilitate şi Profesionalism. Managementul inovator, bazat pe noi proceduri de organizare şi conducere a societăţii, precum şi situarea segmentului pe piaţa pe un trend ascendent a contribuit semnificativ la completarea seriei de succese pe care le-a înregistrat într-un timp relativ scurt societatea Termo Vision, important jucator pe piata de tamplarie PVC din judetul Mures.