REFERENT CREDITE

REPREZENTANT AUTORIZAT HVB BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana care sa ne reprezinte in orasele TG. MURES, REGHIN, SIGHISOARA, TARNAVENI, LUDUS,IERNUT, SOVATA, SANGEORGIU DE PADURE (cate o persoana pentru fiecare oras in parte) în calitate de REFERENT CREDITE.

Responsabilul cu creditele:
- va avea minim 21 ani; nu exista o limita maxima de varsta;
- va fi persoana noastra de contact intr-unul dintre orasele mai sus mentionate;
- va oferi, persoanelor interesate, primele informatii referitoare la creditul solicitat;
- va inmana solicitantului de credit actele necesare a fi completate pentru intocmirea dosarului de credit;
- si in ultima faza va orienta pe solicitantul de credit inspre biroul nostru din orasul TG. MURES, pentru finalizarea procesului de acordare a creditului;
- activitatea poate fi desfasurata si PART-TIME sau in ocupatie secundara (pe langa locul actual de munca).

CERINTE

Cerintele postului: persoana dinamica, perseverenta, cu cunostinte minime in domeniul financiar (si/sau contabilitate), de incredere si comunicativa.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite: CASTIGURI ATRACTIVE; INSTRUIRE GRATUITA.

DESCRIEREA FIRMEI

Cercetare de piata