Economist

LARIX FOREST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea fluxului de date financiar-contabile al societatilor din Grup
Analiza rezultatelor financiar contabile.
Acordarea de consultanta in domeniul financiar-contabil.

CERINTE

Studii superioare de specialitate.
Experienta in domeniul financiar-contabil de minim 1 an.
Capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa.
Cunostinte bune de operare PC.
Disponibilitate pentru deplasari in tara si pentru program prelungit.
Cunoasterea sistemului SAP R/3 constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Conform negocierilor

Suntem un grup de firme cu specific de prelucrarea lemnului cu perspective de dezvoltare si in alte domenii , avand sediul
central la Reghin , jud. Mures si cu puncte de lucru situate pe nivel national.
Detalii pe www.larix-ro.com (office@larix-ro.com)
Nu demult societatea a implementat sistemul de ERP:SAP R/3 si cautam un coleg profesionist pentru suportul tehnic in cea ce priveste infrastructura hardware si comunicatii