CURIER AUTO / SOFER REGHIN

CURIERO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si livrarea coletelor CU MASINA PERSONALA catre/de la clientii Curiero in limitele de timp agreate
Inregistrarea cu acuratete si verificarea tuturor detaliilor expedierii, pregatirea si completarea documentelor de transport
Oferirea de informatii clientilor Curiero cu privire la serviciile companiei
Realizarea raportului zilnic de activitate

CERINTE

Studii medii
Permis auto cat. B, eventual C
Experienta in curierat, vanzari, distributie constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu conform grilei de salarizare Curiero
Telefon de serviciu
Reale posibilitati de promovare

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

CINE ESTE CURIERO?

Curiero activeaza pe piata de curierat intern in sistem door-to-door din 2003.

Este o companie in plina dezvoltare care in cei 3 ani de activitate a reusit sa ajunga in primele 3 firme de curierat din Romania.
Serviciile oferite includ: curierat national in sistem door-to door cu livrare in 24 h, servicii postale, cargo si de curierat rapid local (in Bucuresti si in cateva localitati importante din tara).

Curiero dispune de o retea de 74 de agentii în marile orase din tara, de un parc auto adaptat nevoilor de transport si de o structura a rutelor si a depozitelor inovatoare pentru România.

Prin toate demersurile sale, Curiero incearca sa obtina excelenta in procesele interne si serviciile oferite.

CURIERO Oriunde in tara la timp!
E-mail: hr@curiero.ro